Codmi Sp. z o.o.

ul. Długa 6/1

47-400 Racibórz

NIP: 6392026545

kontakt@codmi.pl

Piotr +48 601 249 104

Daniel +48 665 147 294

Projekt aplikacji WMS

Magazynowy system informatyczny (WMS)

Aplikacja do zarządzania lokalizacjami na magazynie. Projekt aplikacji magazynowej dla firmy Pivexin Technology, której problemem była czasochłonna kompletacja zamówień.
Bardzo duża liczba produktów na magazynie, w którym znajdują się regały wysokie składowania oraz półkowe, nie sprzyja magazynierom w szybkiej kompletacji zamówień poprzez zbyt długi czas na znalezienie odpowiedniego produktu.

Aplikacja do zarządzania stanami magazynowymi - Codmi Racibórz

Wspólnie z kadrą firmy pracującej na magazynie rozpoczęliśmy pracę nad magazynowym systemem informatycznym. Zapoznaliśmy się od wewnątrz jaki jest realny problem odnajdowania produktów i wspólnymi siłami staraliśmy się zautomatyzować proces poszukiwania produktów do realizacji zamówień. Dzięki stworzonemu dedykowanemu systemowi w technologii PHP, Laravel, Boostrap, JS oraz SQL Server, który integruje się z systemem ERP Optima, udało się spełnić powyższe założenia i dać firmie wartość dodaną, jaką jest możliwość szybkiego ustalenia lokalizacji produktów na magazynie.

Korzyści dla firmy:

  • Przyśpieszenie realizacji zamówień
  • Możliwość wysyłek większej liczby paczek
  • Cyfrowa inwentaryzacja lokalizacji produktów
  • Możliwość uruchomienia systemu na dowolnym urządzeniu

Wykorzystane technologie

php-programming-language-icon
laravel-icon
bootstrap-4-icon
javascript-programming-language-icon
sql-server-icon

Masz pytania? Zastanawiasz się nad stworzeniem aplikacji internetowej, ale nie wiesz od czego masz zacząć? Zapraszamy do kontaktu!